JUGADAS

Murray State Racers
% de G: MUR, 78.1
% de G: MUR, 78.1
% de G: MUR, 80.7
% de G: MUR, 80.7
% de G: MUR, 79.7
% de G: MUR, 79.7
% de G: MUR, 79.7
% de G: MUR, 79.7
% de G: MUR, 80.9
% de G: MUR, 80.9
% de G: MUR, 80.8
% de G: MUR, 80.8
% de G: MUR, 81.0
% de G: MUR, 81.0
% de G: MUR, 82.5
% de G: MUR, 82.5
% de G: MUR, 82.9
% de G: MUR, 82.9
% de G: MUR, 80.6
% de G: MUR, 80.6
% de G: MUR, 79.2
% de G: MUR, 79.2
% de G: MUR, 79.2
% de G: MUR, 79.2
% de G: MUR, 80.2
% de G: MUR, 80.2